Drukarnia płyt Printmasta - druk płyt cd oraz dvd, tłoczenie oraz produkcja opakowań

drukarnia płyt i opakowań na płyty cd/dvd

  Płyta cd lub dvd z nadrukiem to doskonały sposób na reklamę, który doceniły już tysiące firm. Płyta jest bardziej trwała i wygląda dużo efektowniej niż drukowany na papierze folder czy ulotka. Dzięki doskonałym cenom w drukarni  płyt Printmasta, nadrukowana i nagrana płyta jest także tańsza niż tradycyjne, drukowane materiały reklamowe.
                                                           
Wykorzystując płyty z nadrukiem, wyprodukowane przez naszą drukarnię, zyskujesz  doskonałej jakości materiały reklamowe za przystępną cenę.

Nie wykonujemy samoprzylepnych etykiet na płyty i odradzamy ich zakup. Etykiety takie szybko się odklejają przez co płyta wygląda mało estetycznie, dodatkowo płyta z odklejoną etykietą może uszkodzić napęd cd lub dvd, czyniąc ogromne szkody.

Drukarnia płyt Printmasta oferuje nadruki najwyższej jakości bezpośrednio na płycie cd lub dvd. Nadruk jest odporny na ścieranie oraz wodoodporny a wykorzystywane przez nas przemysłowe maszyny do druku, gwarantują uzyskanie druku najwyższej jakości.

 Nasze pełnokolorowe
 nadruki wykonane bezpośrednio na powierzchni płyty wykonujemy tylko na płytach najwyższej jakości - klasy "A". Oprócz standardowych płyt cd oraz dvd, oferujemy także płyty mini CD/DVD oraz wizytówki CD.
Dzięki zaawansowanym technologicznie maszynom do druku, przeznaczonym specjalnie do druku płyt cd oraz dvd, nawet najbardziej wymagający projekt nie stanowi dla nas problemu. W projekcie mogą znajdować się zdjęcia lub skomplikowane przejścia tonalne a nawet kolory specjalne - metaliczne i  fluorescencyjne. 
druk cyfrowy UV na płycie cd
Oferujemy następujące techniki druku na płytach cd oraz dvd

druk cyfrowy UV
- świetna jakosć druku i rewelacyjna cena, szczególnie przy niedużych nakładach, stosowany do druku płyt cd oraz dvd, doskonałe odwzorowanie kolorów na płycie 

druk offsetowy
  -  stosowany do druku płyt cd oraz dvd głównie dla nakładów powyżej 300 sztuk , najwyższa jakość druku, powierzchnia płyty gładka, doskonały do druku projektów ze zdjęciami nawet w wysokiej rozdzielczości
sitodruk na płycie cd
sitodruk
- druk na płytach cd oraz dvd kolorami z palety pantone, także kolory specjalne- złoty, srebrny

W zależności od projektu i nakładu, dobieramy taką technikę druku płyt aby cena była jak najniższa a efekt końcowy jak najlepszy. Druk cyfrowy zazwyczaj polecamy do niewielkich ilości drukowanych płyt cd lub dvd a druk offsetowy oraz druk sitodrukowy przy nakładach powyżej 300 sztuk ale w drukarni płyt Printmasta, druk płyt każdą techniką możliwy jest już od jednej sztuki.


 
Kopiowanie/nagrywanie płyt cd oraz dvd

 
 


Kopiowanie płyt cd
lub dvd zwane także duplikacją płyt to proces polegający na dokładnym powieleniu tzw. płyty-matki w dowolnej ilości ezgemplarzy na płyty nagrywalne. Do kopiowania używamy bardzo wydajnych duplikatorów wysokiej jakości, które w krótkim okresie czasu pozwalają nam na bezbłędne skopiowanie nadrukowanych płyt. Płyty duplikujemy na wolnych prędkościach w wyniku czego powinny się one odtwarzać nawet w starszych odtwarzaczach płyt cd oraz dvd. Nasze duplikatory pozwalają nam także na kopiowanie płyt z CD textem oraz kodami EAN, jeśli znajdują się one na płycie matce.
W przeciwieństwie do tłoczenia płyt, kopiowanie (duplikację) płyt wykonywać można na nadrukowanych płytach w niewielkich nakładach i przy zachowaniu ekspresowych terminów realizacji.
 

Tłoczenie płyt CD oraz DVD, produkcja płyt
Tłoczenie płyt cd oraz dvd
to proces znacznie bardziej skomplikowany i czasochłonny niż kopiowanie płyt. Z płyty matki poddanej masteringowi i przygotowanej według specyfikacji do tłoczenia płyt, sporządza się matrycę tzw. glassmastera. Matryca używana jest następnie do wytłoczenia płyty z poliwęglanu. Płyta jest "stworzona od podstaw" z  żadaną zawartością w przeciwieństwie do procesu kopiowania płyt gdzie zawartośc nagrywana jest na "czystą" płytę po jej wytłoczeniu.
Tłoczenie płyt stosowane jest zazwyczaj w wydawnictwach płyt muzycznych czy programów komputerowych. Jest to technika wysokonakładowa- tłoczenie płyt jest opłacalne od 1000 sztuk. Płyty tłoczone charakteryzują się wysoka jakością oraz trwałością. Niestety przy tłoczeniu płyt termin realizacji jest dłuższy niż przy kopiowaniu płyt nagrywalnych z nadrukiem.

W naszej ofercie płyty tłoczone w następujących formatach: płyta CD-Audio, płyta CD-Rom, płyta Video CD, płyta CD-Extra, DVD-Audio, DVD-Rom, DVD-Video oraz DVD-Extra. Typy płyt jakie oferujemy to płyty CD, DVD-5, DVD-9, mini CD oraz mini DVD.Opakowania na płyty - koperta kartonowa cd, digipack, ekopack
Do nadrukowanych i nagranych płyt możemy wykonać drukowane opakowania na płyty. W naszej ofercie opakowań między innymi:


koperta kartonowa
na płytę cd lub dvd - estetyczne i niedrogie opakowanie, druk pełnokolorowy na kartonie 220 g, dostępne trzy rodzaje kopert: koperta kartonowa "eko" bez uszlachetnienia, koperta kartonowa laminowana folią błyszczącą lub matową

digipack dwuskrzydełkowy (4P) na płytę cd
 digipack 4p
-  zwany także digipackiem dwuskrzydełkowym lub digipackiem jednołamowym, bardzo popularne i efektownie wyglądające opakowanie, cztery powierzchnie zadruku, druk pełnokolorowy na kartonie 280 g, przezroczysta plastikowa tacka na płytę, do wyboru digipack laminowany folią matową lub błyszczącą


digipack trzyskrzydełkowy (6p) na płytę cd
  digipack 6p
- zwany także digipackiem trzyskrzydełkowym lub digipackiem dwułamowym, sześć powierzchni zadruku, druk pełnokolorowy na kartonie 280 g,  przezroczysta plastikowa tacka na płytę, do wyboru digipack laminowany folią matową lub błyszczącą


digipack A5
- zwany także digipackiem DVD, cztery powierzchnie zadruku, druk pełnokolorowy na kartonie 280 g, przezroczysta plastikowa tacka na płytę, do wyboru digipack laminowany folią matową lub błyszczącą

ekopack na płytę cd
 ekopack
- zwany także unipackiem, opakowanie bardzo podobne do digipacka tylko zamiast plastikowej tacki, w kartonie wycięta jest "kieszonka" na płytę, cztery powierzchnie zadruku, druk pełnokolorowy na kartonie 280 g, do wyboru ekopack laminowany folią matową lub błyszczącąTeraz w naszej ofercie nowe rodzaje opakowań na płyty m.in digipacki oraz ekopacki na dwie płyty i wiele innych. Napisz do nas aby uzyskać szczegółową wycenę.


 Oferujemy również standardowe pudełka na płyty takie jak: etui jewel box,
etui slim lub etui DVD wersji 14 mm oraz slim (7mm). Do pudełek na płyty wydrukujemy wszelkiego typu papierowe okładki, booklety, inlay'e i wkładki.
W ofercie także opakowania na płyty takie jak: koperta papierowa z okienkiem, koperta PCV oraz koperta PCV z paskiem kleju.


Druk cyfrowy na papierze - ulotki, plakaty, wizytówki, zaproszeniaWychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i naszych klientów, oprócz opakowań na płyty teraz w ofercie także druk cyfrowy materiałów reklamowych. Druk cyfrowy charakteryzuje się wysoką jakością i przystępną ceną dla druku w niewielkich nakładach, dzięki czemu to idealne rozwiązanie jeśli chodzi o druk wizytówek, ulotek, plakatów i innych materiałów reklamowych. Oferujemy druk na papierze kredowym o gramaturze od 150 do 350 g. Drujemy do formatu 320x480 mm. Wydruki mogą być jedno lub dwustronne oraz poddane późniejszej obróbce. Możemy je wysztancować, zalaminować na matowo lub błyszcząco i zbigować.Całość zapakujemy i wyślemy kurierem pod wskazany adres. Otrzymasz gotowy, profesjonalnie wyglądający produkt 
za przystępną cenę. Zlecenia realizujemy ekspresowo, zazwyczaj w ciagu 2-3 dni roboczych a w niektórych przypadkach
nawet w 1 dzień. Specjalizujemy się w małych i średnich nakładach ale możemy wydrukować każdą ilość płyt cd oraz dvd i opakowań na płyty.
 
Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Nie masz projektu? Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz wycenę?

Wyslij zapytanie lub zadzwoń! 
nadruki na płytachdruk cdtłoczenie płytdruk na płytachdrukarnia cdpłyty cdprodukcja płytnadruk na dvdkopiowanie cd dvdtłocznia płytdruk cyfrowy na płytachnadruki cddruk dvddrukarnia płyt cdprodukcja dvdpłyty dvd