Digipacki  


Opakowanie typu digipack to świetna alternatywna dla tradycyjnych plastikowych opakowań na płyty CD oraz DVD. Nasza drukarnia oferuje druk digipacków techniką cyfrową dzięki czemu możemy je zaoferować w doskonałych cenach. Oferujemy opakowania typu: digipack 4p, digipack 6p a także digipack 8p oraz digipack DVD (A5)
Digipack to kartonowe opakowanie na płytę z wklejoną plastikową tacką (trayem). W naszej ofercie tacki do digipacków w kolorze czarnym oraz przezroczyste. Digipacki laminujemy folią błyszczącą w standardzie, na życzenie klienta również folią matową. Printmasta oferuje także lakierowanie wybiórcze UV digipacków.Digipack 4p z nadrukiem


digipack 4p z nadrukiem


Digipack 4p
zwany także digipackiem dwuskrzydełkowym lub jednołamowym to standardowy digipack. Niedrogi ale jednocześnie świetnie prezentujący się z płytą CD lub DVD, na plastikowej lub czarnej tacce. Cztery powierzchnie zadruku, w zależności od wariantu jedna lub dwie tacki plus nacięcie na booklet.
W naszej ofercie:
 • digipack 4p z nadrukiem - na płytę CD lub DVD
 • digipack 4p z nadrukiem i nacięciem na booklet - z jednej strony nacięcie na książeczkę (którą również możemy wydrukować) z prawej strony tacka na płytę CD
 • digipack 4p na 2 CD - dwie tacki na płytę CD lub DVD, po lewej i prawej stronie opakowania


Digipack 6p z nadrukiem


digipack 6p produkcja

Digipack 6p
zwany także digipackiem trzyskrzydełkowym lub dwułamowym to drugi po digipacku 4p najchętniej kupowany i najczęściej produkowany przez naszą drukarnię rodzaj digipacka. Sześć powierzchni zadruku pozwoli na umieszczenie większej ilości zdjęć lub tekstu. Digipacki 6p produkujemy także w kilku wariantach jeśli chodzi o ilość płyt i ich ułożenie. Digipacki drukowane są cyfrowo, laminowane w standardzie folią błyszczącą lub matową.

W ofercie naszej drukarni także lakier wybiórczy UV, co pozwala podkreślić na błyszcząco wybrane elementy digipacka jak np. logo na matowym tle.

Rodzaje digipacków 6p z nadrukiem produkowane przez naszą drukarnię
 • digipack dwułamowy 6p standard (tray na płytę CD w środku)
 • digipack dwułamowy 6p z nacięciem na booklet (książeczkę) oraz tacką na płytę CD
 • digipack trzyskrzydłkowy 6p tray na płytę CD z prawej strony opakowania
 • digipack trzyskrzydełkowy 6p z dwiema tackami na płyty CD
 • digipack trzyskrzydełkowy 6p z dwiema tackami na płyty CD i nacięciem na książeczkę (booklet)Digipack czteroskrzydełkowy 8p


Digipack czterołamowy 8p
to najbardziej nietypowy z digipacków produkowanych przez naszą drukarnię. Osiem powierzchni zadruku pozwala na umieszczenie do trzech tacek na płyty CD lub DVD. Jako jedna z nielicznych drukarni płyt i opakowań w Polsce drukujemy digipacki 8p cyfrowo, już od jednej sztuki. Tak jak pozostałe opakowania na płyty tego typu, digipacki 8p laminujemy folią błyszczącą lub matową. W ofercie naszej drukarni płyt CD/DVD oraz opakowań również lakierowanie wybiórcze UV digipacków.

Rodzaje digipacków 8p oferowanych przez drukarnię płyt i opakowań Printmasta:
 • digipack czteroskrzydełkowy 8p na jedną płytę CD lub DVD
 • digipack czteroskrzydełkowy 8p - dwie tacki na płyty CD lub DVD
 • digipack 8p 2 CD z nacięciem - dwie tacki na płyty CD lub DVD i nacięcie na booklet (książeczkę)
 • digipack 8p 3 CD - trzy tacki na płyty CD lub DVD


Digipack DVD (A5)Digipack formatu DVD (A5) zwany również digipackiem wysokim, to kolejny rodzaj opakowania na płytę produkowany przez naszą drukarnię. Formatem przypomina standardowe etui na płytę DVD ale w przeciwieństwie do niego, plastikowa jest tylko tacka. Reszta jest kartonowa tak jak w pozostałych digipackach. 

Rodzaje digipacków DVD (A5) produkowanych przez naszą drukarnię płyt i opakowań na płyty:
 • digipack jednoskrzydełkowy A5 (DVD) - na jedną płytę CD lub DVD, tacka po prawej stronie digipacka
 • digipack jednoskrzydełkowy A5 (DVD) z nacięciem - tacka na płytę CD lub DVD oraz nacięcie na booklet (książeczkę)
 • digipack jednoskrzydełkowy A5 (DVD) - na jedną płytę CD lub DVD, po lewej stronie digipack
 • digipack jednoskrzydełkowy A5 (DVD) na 2 płyty CD lub DVD - dwie tacki na płyty CD lub DVD